آموزش مکالمه عراقی با کلیپ (پیشرفته)

آموزش مکالمه عراقی (خصوصی-پیشرفته) برای علاقه‌مندان

با کلیپ‌های کمدی جهت ایجاد فضایی مفرح برای آموزش

برای تقویت مهارت شنیداری و گفتاری به لهجه عراقی

☑️ تضمینی ☑️

توسط مدرس (Native)

 

منبع آموزشی ما

لهجه عراقی را نه با کتاب، که با کلیپ بیاموزید. منبع آموزشی ما کلیپ است تا با شنیدنِ گویشِ اهل عراق، مهارت شنیداری شما تقویت شود. هر درس، شامل یک کلیپِ طنز است تا فضای مفرحی را در آموزشِ شما فراهم کنیم.

 

روش ما

  • ما می‌دانیم مسیر یادگیری یک زبان جدید، مسیری ناهموار است و زبان آموز نیاز به روحیه و راهنمایی دارد. به همین سبب تا زمانی که زبان‌آموز اشتیاق به یادگیری نشان دهد، کنارش هستیم و علاوه بر آموزش، با انگیزه‌بخشی و مشاوره به او کمک می‌کنیم تا مسیرش را با موفقیت طی کند.
  • ما زبان را نمی‌آموزیم. بلکه آن را بازی می‌کنیم و فضایی مفرح و کاربردی را برای زبان‌آموز مهیا می‌کنیم تا به روشی مؤثر بیاموزد. بنابراین، جزوه نویسی، حفظ مطالب، حتی صحبت به فارسی در حین کلاس ممنوع!
  • روش ما مبتنی بر متد Flipped Classroom می‌باشد. از زبان آموز می‌خواهیم تا در طول هفته (با روش‌هایی که به او می‌آموزیم) ممارست زبان را پیگری کند. تا در کلاس با ارائه، تولید زبانی، رفع اشکال و تقویتِ هر چه بیشترِ مهارت‌های زبانی پیشرفت کند.

 

چه چیزی در این دوره کسب می‌کنم؟

  • مهارت مکالمه به زبان عربی: اساس آموزش ما همین است. این که مهارت‌های گفت و شنود افزایش یابد.
  • افزایش مهارت فن بیان: فن بیان غیر از مکالمه است. مکالمه یعنی توانائی انجام یک گفت‌وگوی ساده. ولی فن بیان، مهارت سخنوران است. و منظور از مهارت سخنوری یعنی توانائي تأثیر گذاری بر مخاطب که برای موفقیت در هر زمینه‌ای (خصوصا فروش) لازم است. متدهائی که در کلاس به کار می‌بریم علاوه بر آشنایی با مکالمه عربی، موجبِ افزایش توانمندی‌های بیانی در زبان آموزان می‌شود. البته آموزش فنّ بیان (به زبان عربی) در دوره‌های پیشرفته به صورت مجزا موجود است.
  • تسلط بر اعداد و حساب: یکی از لوازم مهم در معاملات تجاری، توانمندی در امور مالی و ارقام است. اعداد در زبان عربی (خصوصا فصیح) پیچیدگی‌های خودش را دارد. بزرگ‌ترین اشتباه آموزش‌ها، تکیه بر جزوات و الزام شاگردان به حفظ مطالب است. ما این روش را غلط می‌دانیم چون سرانجامِ آن فراموشی است. در عوض با بازی‌های زبانی و روش‌های کاربردی، مهارت شمارش را در شاگردان نهادینه می‌کنیم.
  • و…

 

مدت زمان

هر ترم، شامل ۱۰ جلسه یکساعته است. که با پرداخت مبلغ هر ترم و تعیین زمان آموزش، جلسات را شروع می‌کنیم.

 

شرایط برگزاری کلاس

برای آموزش، پذیرای شما در دفتر مؤسسه خودمان هستیم. ولی اگر مایل بودید آموزش در دفتر مؤسسه یا شرکت خودتان باشد، ایاب و ذهاب مدرس بر عهده شماست و لطفا در محل مورد نظرتان یک فضای دوستانه با محیطی آرام همراه با تهویه مناسب + تخته وایت‌برد فراهم کنید.

 

مبلغ سرمایه‌گذاری

ما علاوه بر تدریس، در طول آموزش به شما مشاوره‌ی آموزشی می‌دهیم و همچون مربی راهنما (Mentor) همراه شما هستیم تا مکالمه را مؤثر‌تر و بهتر بیاموزید. مبلغ سرمایه‌گذاری ترمی ۴۰۰ هزار تومان می‌باشد. هر ترم شامل ۱۰ جلسه یکساعت و نیم است. به عبارت دیگر مبلغ، جلسه‌ای ۴۰ هزار تومان برای آموزش عمومی (بالای ۶ نفر) می‌باشد.

تدریس خصوصی (تک نفره) جلسه‌ای ۱۲۰ هزار تومان می‌باشد.

 

آموزش مکالمه عراقی برای شرکت‌ها و مؤسسات

چنان که مایلید روابط تجاری با کشور عراق داشته باشید، آموزش مکالمه‌ی عراقی به پرسنل‌تان یک سرمایه‌گذاری بلند مدت است. ما آماده‌ی عقد قرارداد با شما هستیم و به پرسنل شما مکالمه‌ی عراقی را آموزش می‌دهیم.

 تماس جهت رزرو کلاس:

۰۹۰۵۷۹۲۴۱۳۹

 

ضمانت بازگشت وجه

ما با تکیه بر تجارب آموزشیِ خود، به روش‌مان مطمئنیم. اما بنابر عقود شرعی و مکاسب اسلامی، اگر به هر دلیلی از این دوره ناراضی بودید یا برای خود مناسب ندیدید، به شما ضمانت می‌دهیم تمامی مبلغ پرداختی با رضایت کامل به شما پس داده خواهد شد. بنابراین با ثبت‌نامِ در ترم هیچ ریسکی را متحمل نخواهید شد.

 تماس جهت رزرو کلاس:

۰۹۰۵۷۹۲۴۱۳۹

دکمه بازگشت به بالا